2 items tagged "Projekty ogrodów"

Wyników 1 - 2 z 2

O nas

Category: Uncategorised
Utworzone: piątek, 25, kwiecień 2014 07:26

 

1Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się od pokoleń branżą ogrodniczą. Znamy się na roślinach, na ich produkcji i wymaganiach, gdyż od 1997 roku prowadzimy przejęte po rodzicach gospodarstwo ogrodnicze, specjalizujące się w produkcji roślin ozdobnych. Jednocześnie wykorzystując swoją fachową wiedzę, umiejętności i doświadczenie zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i urządzaniem terenów zieleni oraz pielęgnacją już założonych ogrodów.

W naszych realizacjach dbamy o szczegóły starając się stosować ciekawe i niepowtarzalne kompozycje roślinne. Tak dobieramy gatunki i odmiany, aby ogród w ciągu roku ciągle się zmieniał. Wprowadzamy rośliny sprawdzone w naszych warunkach klimatycznych oraz odporne na choroby. W ten sposób staramy się jak najbardziej ułatwić pielęgnację w przyszłości.

Mamy na naszym koncie dziesiątki realizacji większych i mniejszych ogrodów znajdujących się m.in. w rejonie Łodzi, Pabianic, Konstantynowa, Bełchatowa i okolic. Z wieloma klientami utrzymujemy stały kontakt poprzez pielęgnację urządzonych przez nas ogrodów. Zadowoleni klienci często polecają nas swoim znajomym. Nie ma lepszej reklamy!!!
Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia ze zrealizowanych przez nas ogrodów prosimy wejść w zakładkę Realizacje.

 

Projekty

Category: Uncategorised
Utworzone: czwartek, 24, kwiecień 2014 21:58

{gallery width=180 height=140 counter=0 rows=2 cols=2 links=0 alignment=right orientation=horizontal}projekty{/gallery}

Podstawą do wykonania ogrodu w terenie jest projekt indywidualnie sporządzony dla każdego klienta.

 

Spotkanie z klientem odbywa się zazwyczaj w miejscu, gdzie ma powstać przyszły ogród. To tutaj oceniamy możliwości techniczne, ukształtowanie terenu, otoczenie i zbieramy wszelkie niezbędne informacje, aby sprecyzować oczekiwania i upodobania klienta.